Każdy może od czasu do czasu pograć

Niecały tydzień temu, wróciłem do domu zmęczony jak nigdy. Warto podkreślić, że nie mówię tu o zmęczeniu fizycznym, bo to towarzyszy mi każdego wieczora bez wyjątku. Tym razem jednak pobyt w pracy dał mi się we znaki zarówno pod względem eksploatacji mojego organizmu, jak i pod względem psychicznym.

W prostych słowach – szef przeżywał najwyraźniej tego dnia gorsze chwile i za wszelką cenę postanowił to sobie nadrobić moim kosztem.
Po powrocie do domu, czułem więc, że muszę się czymś zająć. W przeciwnym wypadku moje myśli zajmą się mną i nie pozwolą mi skorzystać z ostatnich kilku godzin tego dnia należycie. A przecież nikt nie chce po powrocie do domu z pracy kłaść się do łóżka. Takie życie nie ma sensu.

Zacząłem więc surfować po internecie i ku mojemu zdziwieniu, zupełnie przypadkowo znalazłem zajęcie, które pozwoliło mi oczyścić umysł z wszelkich, nabytych wcześniej toksyn. Gry online – to one sprawiły, że resztę wieczoru spędziłem z uśmiechem na ustach. Niesamowite, jak rywalizacja z innymi przez internet jest w stanie zrelaksować człowieka. I to takiego jak ja – wściekłego po fatalnym dniu w pracy. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.