Zdrowa woda, zdrowia doda. Takie jest ogólne hasło, ale poniekąd to prawda. Woda musi być uzupełniana w naszych organizmach. Jeśli tego nie robimy, wtedy nasze ciało się odwadnia i następują przykre tego skutki. Każdego dnia człowiek powinien wypijać 30 ml. na każdy kilogram ciała. Wiadomo, że nie każdy tak robi, bo albo nie ma czasu, albo nie czuje pragnienia. Jest jeszcze inny powód, rzadko komu chce się przegotowywać wodę chlorowaną, żeby się napić. Zastępujemy ją wodą butelkową.
W dużych biurach na każdym piętrze stoi dystrybutor wody, która jest bardzo smaczna, czysta, bez chloru i wapnia i innych zanieczyszczeń. Często dystrybutory są zaopatrzone w funkcję grzania wody, więc można sobie zrobić z niej gorący napój. Taki uniwersalny dystrybutor wody bardzo się przydaje, bo oszczędza nasz czas. Można nalać gorącą. bądź zimną wodę w zależności od pory roku, lub upodobań.
Moja mama kupiła sobie mały dystrybutor, który stoi w kuchni na stole i ma problem z głowy. Sama lubię nalać sobie taką wodę i dodać sok własnej roboty.