Studia to okres, w którym każdy z nas potrzebuje wygodnego biurka. Dodatkowo, aranżowanie pokoju studenta jest zawsze nie lada wyzwaniem, ponieważ pokój służy mu jako miejsce do wypoczynku, nauki, pracy oraz zabawy. Jednak warto mieć na uwadze, że to właśnie biurko stanowi najważniejszy element wyposażenia studenta. Zastanawiasz się jakie biurko sprawdzi się w Twoim pokoju? Nie wiesz, jak znaleźć odpowiedni model oraz czym kierować się przy zakupie? Sprawdź, 5 nowoczesnych aranżacji pokoju studenta, w którym umieścisz ciekawe biurko.

Na stronie biurka.pl znajdziesz wiele ciekawych modeli, które idealnie dopasują się do każdego ze stylów. Dodatkowo, przedstawione tam modele występują w atrakcyjnych cenach, co jest szczególnie ważne w przypadku studenckiej kieszeni. Poznaj style i wybierz model idealny dla siebie.

Biurko dla studenta w stylu skandynawskim

Styl skandynawski już od kilku dobrych lat króluje w naszych domach, w tym w pokojach studentów. Przede wszystkim charakteryzuje się on dużą prostotą i minimalizmem. Urządzając pokój w stylu skandynawskim postaw na proste, niewielkie oraz tanie biurko w kolorze białym – rozwiązanie idealne na studencką kieszeń.

Biurko dla studenta w stylu loftowym

Styl loftowy został wręcz stworzony z myślą o ludziach młodych, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań. Nieco surowy, nieokrzesany, w którym przedmioty zyskują drugą młodość. Tutaj idealnie sprawdzi się biurko z drewnianym blatem oraz metalowym stelażem w ciemnych barwach.

Biurko dla studenta w stylu glamour

Styl glamour to styl oryginalny, dlatego potrzebuje również oryginalnego mebla. Doskonale sprawdzają się tutaj meble na wysoki połysk. Białe bądź czarne biurko lakierowane na wysoki połysk to rozwiązanie niemal idealne.

Biurko dla studenta w stylu boho

Tutaj najlepiej sprawdzi się mebel wykonany z naturalnego, ciemnego drewna. Prosty kształt w połączeniu z tym kolorem to marzenie.

Biurko dla studenta w stylu futurystycznym

Mebel w wyjątkowym kształcie, wykonany z metalu bądź szkła sprawdzi się tu idealnie.