W obecnych czasach uwielbiamy smakować obcych kuchni. Oczywiście każdy lubi zjeść schabowego i mizerię z ziemniaczkami, ale jednak smakowanie innych dań, to dla nas nie tylko ogromne doznania smakowe, ale także nauka życia. Lubimy chodzić do dobrych restauracji i spędzać w nich miło czas. Kobiety mają jednak problem z tym, jak do takiej ekskluzywnej restauracji się ubrać. Co można im doradzić?

Jak wyglądać niczym milion dolarów?

Kobiety mają to do siebie, że chcą wyglądać niczym milion dolarów. Nie da się ukryć, że chcą tak wyglądać na co dzień, a co dopiero na ważne wyjście ze swoim mężczyzną. Coś w tym jest. Oczywiście polecamy na kolację do dobrej restauracji jednak włożyć sukienkę. Sukienka może być z krótkim rękawkiem, z długim rękawkiem, bez rękawka, a także z bardzo odważnymi rozcięciami i dekoltem. Klasykiem jest „mała czarna”, ale świetnie będzie się także wyglądało w sukience czerwonej. Jeśli chodzi o fason, kolor, a także długość sukienki, to jest to już kwestia indywidualna. Grunt to, aby dana kobieta w swojej stylizacji się dobrze czuła. Do sukienki warto dobrać właściwe dodatki.

Klasyką jest oczywiście złoto, czy też srebro. Za dużo biżuterii również dobrze nie wygląda, ale w jakieś świecidełka warto zainwestować. Należy także dobrać malutką torebkę. Duża torba, czy też plecak raczej w restauracji nie jest nikomu potrzebny.

Na jakie szpilki damskie postawić w 2023 roku?

Osobny akapit postanowiliśmy poświęcić obuwiu, które jest w danej stylizacji niezmiernie ważne. Raczej do sukienki wieczorowej nie zakłada się butów na płaskiej podeszwie. Nogi w takich butach wyglądają dosyć topornie. Jednak należy włożyć buty na obcasie. Oczywiście najlepszym wyborem będą szpilki damskie. Na jakie szpilki damskie postawić w 2023 roku?

Na pewno klasyką są szpilki czarne, czerwone i w kolorze nude. Są to szpilki klasyczne, które pasują do większości sukienek. Mając te szpilki, możemy rzeczywiście dowolnie kombinować, stylizować, a także mieszać różnego rodzaju dodatki. Jest to świetna sprawa.

Jakie obcasy są najpopularniejsze w tym sezonie? Szpilka jak najbardziej zawsze będzie modna. Co do tego, chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Kobiety, które nie wyobrażają sobie spędzić całego wieczora na szpilkach, powinny postawić na nieco grubszy rozmiar. Obecnie modne są słupki.

Co ciekawe, powróciły do łask buty ze szpicem z przodu i odsłoniętą piętą. Mówi się na takie buty troszkę prześmiewczo „kaczuszki”. Można w nich jednak dobrze wyglądać. Oczywiście każda kobieta z czasem ma już swoje ulubione buty na obcasie. Warto wybierać według własnego gustu, a nie według tego, co jest modne. Niestety bardzo często to, co jest modne, nie będzie pasowało nam zbytnio. Warto zachować przy tym wszystkim zasady zdrowego rozsądku. Dzięki temu rzeczywiście uda się osiągnąć świetny efekt, a nasza stylizacja będzie strzałem w dziesiątkę.

Warto przy okazji wyjścia na kolację do restauracji przemówić swojemu mężczyźnie, aby on także odpowiednio się ubrał. Niektórzy panowie mają z tym niemały problem.