Poszukując nowego mieszkania nie warto ograniczać się tylko i wyłącznie do Warszawy, czy Krakowa. Coraz więcej osób wybiera Trójmiasto. Pierwszą zaletą jest bliskość morza, świeże powietrze i zdrowotny mikroklimat. Jeśli to do nas nie przemawia, powinniśmy wziąć pod uwagę ilość firm otwierających swoje filie na Pomorzu i oferujących nowe miejsca pracy. Praktycznie wszystkie większe korporacje mają swoje oddziały również w Trójmieście.

Kolejnym powodem jest doskonała komunikacja miejska funkcjonująca między tymi trzema nadmorskimi miastami. Jeśli mieszkamy na przykład w Sopocie, a pracujemy w Gdańsku, nie będzie stanowiło żadnego problemu dotarcie do miejsca pracy szybką koleją miejską.

Jeśli interesuje nas luksusowy lokal, taki jak Apartamenty Sopot jest najlepszym miejscem na poszukiwania. Miasto to oferuje wiele nowo wybudowanych nowoczesnych bloków, a w nich mieszkania o różnorakim standardzie. Takie lokale są także doskonałą inwestycją pod wynajem turystom, bądź pod dalszą sprzedaż z zyskiem.