Firma przeprowadzkowa
Przeprowadzki mogą być dobrym biznesem. Wiele osób coraz częściej i chętniej, korzysta z usług firm przeprowadzkowych. Przeprowadzki to dobra branża na własny pierwszy interes, ponieważ nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych, ani specjalistycznego sprzętu.

Do założenia firmy przeprowadzkowej potrzebujemy przede wszystkim samochodu (najlepiej dwóch lub trzech, każdy o innych gabarytach) oraz kilku zaufanych, a do tego silnych i zdrowych pracowników (oraz z głową na karku, ostatecznie noszenie i pakowanie rzeczy na auto, też czasem wymaga trochę pomyślunku).

Samochody w rożnych gabarytach są przydatne, ponieważ przeprowadzki są różne. Mogą być małe lub duże. Auto lepiej jeśli jest dopasowane do rozmiarów przeprowadzki. Możemy wtedy być bardziej elastyczni cenowo.

Ludzie powinni być zdrowi i silni, bo jednak większość ich pracy polega na noszeniu. Powinni tez potrafić układać rzeczy na aucie tak, aby nie uległy zniszczeniu podczas transportu oraz uczciwi. Każda kradzież jaka by nam się trafiła, może pogrzebać nasz interes.