Wiele osób chciałoby przeżyć niesamowitę przygodę, która pozostawi po sobie wspaniałe wspomnienia. Jak to jednak zrobić, by nie ryzykować zbyt wiele?

Dobrym pomysłem jest Paintball Kraków. To możliwość wzięcia udziału w prawdziwej, zaciętej walce, w której jednak nikomu nie dzieje się krzywda. Jak to możliwe? Choć zawodnicy rzeczywiście trzymają w rękach broń, to jest ona naładowana kulkami. Kulki te składają się z żelowej osłonki i barwnika spożywczego, który ją wypełnia. Taki nabój ma za zadanie pęknąć w momencie trafienia. Dzięki temu zawsze widać wyraźnie, kto oberwał, ale sam proces nie boli. Choć mogą zdarzyć się siniaki, to jeśli przestrzega się podstawowych zasad bezpieczeństwa omawianych przed wejściem na pole bitwy, wszystko powinno być w najlepszym porządku.
O co jeszcze warto zadbać, by zabawa przebiegała przyjemnie? Koniecznie weź ze sobą butelkę wody czy innego napoju – po wysiłku na pewno będziesz spragniony. No i zadbaj o wygodne buty! Nie mogą obcierać i muszą się nadawać do biegania.