Gry sposobem na nudę

Znacie pewnie to uczucie, gdy zdajecie sobie sprawę z tego, że w aktualnej chwili nie macie do wykonania żadnych obowiązków.
W mojej opinii, uczucie zdecydowanie za rzadkie, bo chyba każdy z nas lubi po prostu oddać się chwili relaksu. Jednak niestety, przy dzisiejszym natłoku obowiązków, niektórzy wręcz nie pamiętają kiedy ostatnio mogli skupić się tylko i wyłącznie na sobie.

Jestem jedną z tych osób. Kilka dni temu, gdy uświadomiłem sobie, że nie mam nic do roboty, doznałem szoku. Dlaczego? A to dlatego, że zdałem sobie sprawę, że nie wiem tak naprawdę co ze sobą począć. Ogrom rzeczy, za które jestem odpowiedzialny każdego dnia w ramach wykonywania mojego zawodu, w końcu zadziałał na mnie w taki sposób, że nie wiedziałem co robić.

I o dziwo, upragniony relaks odnalazłem w czymś, z czym dotychczas nie miałem w ogóle do czynienia. Gry online – to one zajęły mnie podczas pierwszych kilku godzin (prawdziwego) wolnego. Brzmi śmiesznie prawda? Dorosły facet spędza czas przy gierkach komputerowych. Spróbujcie sami, to przekonacie się, że to wcale nie jest takie głupie. Nie pozwólmy by praca nie pozwalała nam się cieszyć z małych rzeczy.