Hotel dla rodziny

Lubimy podróżować, spędzać czas poza miejscem zamieszkania. Dzięki temu poznajemy nie tylko ciekawe miejsca, ale i interesujących ludzi. Wybierając się w podróż zawsze planujemy, gdzie spędzimy czas w ciągu dnia oraz noc.

Ciekawą propozycję ma hotel z basenem mazury. Oferuje gościom możliwość spędzenia atrakcyjnego czasu nie tylko, w wypadku niepogody. Możemy liczyć tu na zaciszne, lecz dobrze urządzone pokoje. Znajdziemy w nich przestronną łazienkę z prysznicem i wanienką dla mniejszych gości. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na dostawkę w pokoju, która jest wliczona w cenę. Pokoje są przestronne, jasne dzięki dużym oknom. Zamieszczone w oknach rolety całkowicie zaciemniają pokój, co jest istotne dla dobrego wypoczynku.

Hotel z basenem mazury oferuje także inne atrakcje dla dzieci, takie jak plac zabaw, salkę dla dzieci, gdzie prowadzone są zajęcia dla najmłodszych. Także w menu przewidziano wizytę małych gości, proponując zestawy obiadowe dla dzieci. Podczas, kiedy rodzice będą chcieli sami spędzić czas na przykład na kolacji, hotel oferuje wynajęcie profesjonalnej opiekunki na kilka godzin.

Jeśli nie wiesz, jaki hotel wybrać, lub nie jesteś zdecydowany, pomyśl o atrakcyjnym miejscu jakim jest hotel z basenem mazury. Lubisz komfort i wygodę oraz cenisz bezpieczne miejsca? Ta propozycja jest właśnie dla ciebie.

W hotelu znajduje się basen, a właściwie dwa. Większy dla dorosłych i mniejszy dla dzieci. Na basenie obecny jest ratownik, aby zapewnić wszystkim gościom bezpieczeństwo podczas kąpieli.