W 2008 roku,w obrębie rzeszowskiego Starego Miasta, doskonale wkomponował się w otoczenie nowy hotel ? Grand Hotel. Ten czterogwiazdkowy hotel mieści się w zabytkowej, odrestaurowanej osiemnastowiecznej kamienicy i trzech nowo dobudowanych oficynach, łączą się, one z głównym budynkiem przeszklonym patio, a starsze od kamienicy jej piwnice pomieściły restaurację klub, salę bankietową i kręgielnię wszystkie pięknie zaprojektowane.
Hotel dysponuje 41 pokojami typu DeLux, 3 Studio Loft, 5 typu Studio, 2 apartamentami, 24 pokojami standardowymi i jednym przystosowanym dla ludzi niepełnosprawnych, każdy pokój jest inaczej zaaranżowany, ale w każdym królują miękkie wykładziny, oryginalne oświetlenie i żywe kwiaty.
Aby pobyt w hotelu był bardziej atrakcyjny jest tu AMBER BAR,gdzie można spróbować mocnych alkoholi z różnych stron świata i napić się aromatycznej kawy parzonej na kilkadziesiąt sposobów. W CIGAR ROOM można spokojnie zapalić ulubione cygaro lub papierosa, a w VINOTECE delektować się winem z dobrego rocznika.
W hotelu są też 2 sale konferencyjne klimatyzowane i wyposażone w potrzebny sprzęt.